(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2016-01-11 15:22

Pomoc - ulotki dla kobiet po porodzie

(Nr 340771)

Długość [m]:

30 cm

Szerokość [m]:

22 cm

Wysokość [m]:

10 cm

Waga w kg:

7.50

Ilość sztuk:

1

Dystans: 368.00 km

Informacje dodatkowe:

Paczka zapakowana w gruby, szary papier, jak na zdjęciu. Paczka z ulotkami dla kobiet po porodzie, do Szpitala Wojewódzkiego. Dziękujemy w imieniu potrzebujących mleka dzieci :) MOŻEMY PRZYJĄĆ TYLKO OFERTY BEZPŁATNEGO TRANSPORTU. Nie dysponujemy środkami na wysyłkę ulotek, codziennie wiele mam czeka na nasze broszury.

Oferty od Przewoźników (0)

0 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-01-2016, 09:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-01-22 do 2016-01-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

zapraszam

Cena (zawiera VAT): 0 zł

Wiadomości: (2)

viptrans12
21-01-2016, 09:30
zapraszam
FundacjaBankMleka
21-01-2016, 10:19
Dzień dobry, bardzo dziekuję za możliwość zawiezienia paczki do Szpitala. Szpital zgłosił mi własnie, że i dwie by się przydały, więc jeśli się zmieszczą to cudownie. Proszę tylko o informację kiedy możemy się umówić na odbiór, żeby na pewno ktoś był w biurze. Dziękuję :) Anna Studniczek

11 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-01-2016, 16:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-01-11 do 2016-01-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-01-11, 15:22

Opis oferty:

Wysyłka kurierem – wycena dla przedmiotów spakowanych jako paczka – przesyłka monitorowana. Faktury Vat. Możliwe formy płatności: - Płatność przelewem z góry - Płatność kartą lub szybkim przelewem dotPay. - Płatność gotówką w sklepach Żabka, w punktach Moje Rachunki lub Kantor Polski. - Systemem płatności BLIK, mPay, PeoPay, SkyCash - Płatność z dołu - faktura z odroczonym terminem płatności - dotyczy tylko firm

Cena (zawiera VAT): 11 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 04-713, Żegańska, 21/23

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała, 43-300, aleja Armii Krajowej, 101

Termin elastyczny