(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pompa ogrodowa (Nr 7959811)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pompa ogrodowa
Wpisane wymiary
163 x 35 x 35 cm
Wpisana waga
40 kg
1
Łączna waga:
40 kg
Dystans
192 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Głowno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kostrzyn

Od 18 sie 2021 do 19 sie 2021


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko łopat czy węży do ogrodu. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, fontann. Są to w głównej mierze wielkie przedmioty jak i są stosunkowo ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować na dobrą sprawę każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest upakowany w pudłach, z tej przyczyny należy go dobrze ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie uszkodził pozostałych pakunków przewożonych w aucie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

Jeśli nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przewieźć, wówczas dobrą praktyką jest udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. Gdy planujemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę rzeczy jaką chcemy przetransportować. Im dokładniej opiszemy naszą przesyłkę tym przewoźnicy precyzyjniej podadzą cenę przewozu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego w głównej mierze zależy od trasy i wielkości paczki. Najczęściej po wystawieniu zlecenia w portalu, wystarczy poczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest poczekać chodź dzień, żeby uzbierać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy zostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najciekawszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.