pool 8 x 4 x 1.7 m (Nr 6006521)

pool 8 x 4 x 1.7 m

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

1.7

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

4000

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 145.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Werther

25 maj 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Herten

25 maj 2020


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi odpowiednio zabezpieczyć sprzęt, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu

Cena transportu maszyn i sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od gabarytu i wagi urządzenia, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich uprawień jak również profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na jeden kilometr przy trasie Polska – UK kosztuje 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK cena wyniesie średnio 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.