(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Porcelana, ceramika, szklo, wyposazenie i dekoracje, ubrania. (Nr 4456517)

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 1714.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

Od 12 cze 2019 do 14 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

Od 15 cze 2019 do 19 cze 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na parę kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.