(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-03-15 09:32

Porec 52440 Chorwacja do Szczecin

(Nr 1684568)

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1339.00 km

Informacje dodatkowe:

Trzeba wyplacic nadawcy 500 eur. Towar moze byc na palecie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to na przykład telewizory i adaptery, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz najróżniejsze urządzenia elektroniczne, które głównie wykorzystuje się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

    Obciążalność opakowania powinno się dopasować do wielkości oraz wagi sprzętu. Najlepiej wziąć oryginalne opakowanie urządzenia, które zamierzamy przetransportować. W momencie, jeśli już nie posiadamy oryginalnego pudełka, przypilnujmy, żeby zmniejszyć pustą przestrzeń oraz ustrzec się przed przesuwaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Wolną przestrzeń należy wypełnić papierem, folią bąbelkową lub styropianem. Przed spakowaniem urządzenia RTV wypadałoby poowijać go folią bąbelkową, aby zminimalizować możliwość uszkodzeń. W przypadku małych części, urządzenia chroni się stosując styropian. Przy zastosowaniu sprzętów RTV o niemałych gabarytach, należy przede wszystkim rozdzielić lub wyjąć mniejsze elementy, jak np. antenę albo przewody. Pokaźne urządzenia kładzie się na paletach, a później okręca folią stretch w taki sposób, aby nie poruszały się lub nie wychodziły poza obrys palety.

Cena przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt przewozu urządzenia elektronicznego zależy często od trasy paczki oraz jej wielkości – szerokości, wysokości i ciężaru sprzętu. Ważną kwestią jest także to, czy mamy oryginalne pudełko sprzętu elektronicznego, czy też nie. Jeśli urządzenie wymaga stosownego opakowania oraz ochrony ze strony firmy transportowej, wówczas wpłynie to również na końcowy koszt przewozu.

Adres i termin nadania

52440, Poreč, Chorwacja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

70-843 Szczecin, Polska

Termin elastyczny