Porsche 911 (Nr 7073735)

Porsche 911
Waga
Sztuk
Porsche 911 992 (2018 - 2020) Carrera Coupe
Długość
451 cm
Szerokość
185 cm
Wysokość
130 cm
ok.
1540 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1540 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Indie, Karnataka, Bengaluru

Od 1 cze 2021 do 10 cze 2021

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Od 1 cze 2021 do 30 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport samochodu

Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się najczęściej, jak zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu auta

Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.