(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-25 20:17

portable massage table and four boxes

(Nr 2321448)
portable massage table and four boxes

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2732.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Londyn, 10431, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chaskowo, Bułgaria

28 lut 2018