(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 11:25

Poszukiwana firma transportowa !

(Nr 1462312)
Poszukiwana firma transportowa !

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

30

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 18.80 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży meblowej. Nawiążemy długofalową współpracę z firmą transportową, która zajmie się doręczeniem przesyłek wielkogabarytowych do Naszych klientów. Od naszego Partnera z, którym nawiążemy współpracę oczekujemy dostarczenia zamówień pod wskazane miejsce wraz z usługą wniesienia oraz ewentualnym złożeniem/montażem, jeśli towar wymagałby takiej konieczności. Proponowana stawka za odbiór łóżka z placówki + montaż to 150 zł netto – rozliczenie na podstawie FV. Łóżka w 80% składają się z 4 elementów, ich montaż nie zajmuje dłużej niż 30 minut. Termin na realizację zlecenia to 2 tygodnie od daty zgłoszenia. W miesiącu ok 30-40 zamówień. Głównym obszarem działania jest Kraków i okolice w obrębie około 50km. W ogłoszeniu podane przykładowe wymiary i trasa. Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu.

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 11:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-30, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości: (3)

mdc2017
28-11-2016, 16:43
Dzień dobry, poszukujemy firmy, która będzie realizowała doręczenia na terenie całego kraju. Proszę o przedstawienie warunków współpracy - cenę za transport po mieście, cena za transport poza granice miasta, cena wniesienia i montażu (łóżka). Głównymi terenami działania naszej firmy są: Wrocław, Katowice, Kraków, Warszawa, Poznań, Częstochowa, Szczecin, Łódź oraz Nowy Sącz oraz okolice. pozdrawiam, Aleksandra Cichowlas
Alexcars
28-11-2016, 17:17
Zgodnie z waszym założeniem cenowym 150 netto z montażem teren Krakowa+50 km
Alexcars
28-11-2016, 17:18
reszta miast ościennych do uzgodnienia
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Później wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu pakunków, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Mogilany

Termin elastyczny