(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 11:33

Poszukiwana firma transportowa !

(Nr 1462352)
Poszukiwana firma transportowa !

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

30

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 25.70 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży meblowej. Nawiążemy długofalową współpracę z firmą transportową, która zajmie się doręczeniem przesyłek wielkogabarytowych do Naszych klientów. Od naszego Partnera z, którym nawiążemy współpracę oczekujemy dostarczenia zamówień pod wskazane miejsce wraz z usługą wniesienia oraz ewentualnym złożeniem/montażem, jeśli towar wymagałby takiej konieczności. Proponowana stawka za odbiór łóżka z placówki + montaż to 150 zł netto – rozliczenie na podstawie FV. Łóżka w 80% składają się z 4 elementów, ich montaż nie zajmuje dłużej niż 30 minut. Termin na realizację zlecenia to 2 tygodnie od daty zgłoszenia. W miesiącu ok 30-40 zamówień. Głównym obszarem działania jest Warszawa i okolice w obrębie około 50km. W ogłoszeniu podane przykładowe wymiary i trasa. Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu.

Oferty od Przewoźników (0)

10 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-12-2016, 21:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-14 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2016-12-25, 21:40

Opis oferty:

Witam bylbym zaineresowany wspolpraca z Panstwem. Prosze o akceptacje w celu omowienia warunkow Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 10 zł

Wiadomości:

185 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 18:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2017-03-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 185 zł

Wiadomości:

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-12-2016, 07:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-13 do 2017-01-16

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-01-16, 07:54

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Następnie należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich meblach, takich jak np. szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny