(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 11:36

Poszukiwana firma transportowa !

(Nr 1462372)
Poszukiwana firma transportowa !

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

30

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 18.70 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży meblowej. Nawiążemy długofalową współpracę z firmą transportową, która zajmie się doręczeniem przesyłek wielkogabarytowych do Naszych klientów. Od naszego Partnera z, którym nawiążemy współpracę oczekujemy dostarczenia zamówień pod wskazane miejsce wraz z usługą wniesienia oraz ewentualnym złożeniem/montażem, jeśli towar wymagałby takiej konieczności. Proponowana stawka za odbiór łóżka z placówki + montaż to 150 zł netto – rozliczenie na podstawie FV. Łóżka w 80% składają się z 4 elementów, ich montaż nie zajmuje dłużej niż 30 minut. Termin na realizację zlecenia to 2 tygodnie od daty zgłoszenia. W miesiącu ok 20-30 zamówień. Głównym obszarem działania jest Częstochowa i okolice w obrębie około 50km. W ogłoszeniu podane przykładowe wymiary i trasa. Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety pomagają w przewozie towarów różnego typutworzą podstawę, na której prosto daje radę przewieźć małe pakunki oraz przedmioty. Przewóz paletowy to zwykle wykorzystywana metoda przewozu dużej ilości ładunków. Za pomocą palet nierzadko transportuje się paczki ważące więcej niż 70 kilogramów – bramki stalowe, pudła, artykuły budowlane, itd. Żeby dobrze oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, można posłużyć się portalem Clicktrans.pl, dzięki temu otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie na paletach. W wycenie transportu najważniejsze znaczenie ma ilość palet, ciężar ładunku oraz gatunek transportowanych przedmiotów. Ładunki znajdujące się na paletach wynoszoneza pomocą wózka widłowego.


Europalety i pozostałe typy palet


Przy przewozie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, nazywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Typowa Europaleta ma rozmiary 800x1200x150 mm oraz jest wyprodukowana z drewna. Przy przewozie przemysłowym używa się także palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 mm. Palety przekazane do transportu w kontenerach mają wymiary 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym stosuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety drewniane coraz częściej zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które mają żywotność przez10-15 lat.


Cena transportu palet w kraju
Średnia cena netto transportu palet  w obrębie kraju równa się 187,8 i to wychodzi 57 groszy na kilometr.


Koszt transportu palet na trasach międzynarodowych


Transport palet za granicą to przeciętny koszt 581 złotych i to wychodzi 46 gr. na km.


Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Częstochowa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Kłobuck

Termin elastyczny