(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2016-11-28 14:54

Poszukiwani przewoźnicy na trasy w kółkach - Wanny Stalowe

(Nr 1463932)
Poszukiwani przewoźnicy na trasy w kółkach - Wanny Stalowe

Waga w kg:

25000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 170.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        W momencie kiedy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz na wywrotce.


            Wywrotka to model samochodu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować 32 tony.


            Żeby znaleźć dobrą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, powinno się dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.


            Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 . Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 taniej, niż normalna opłata.


Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski

Termin elastyczny