(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2016-06-07 22:01

Poszukiwany kierowca do rozwożenia paczek z żywnością!

(Nr 625862)
Poszukiwany kierowca do rozwożenia paczek z żywnością!

Dystans: 7.60 km

Informacje dodatkowe:

Poszukujemy kierowców do rozwożenia paczek z żywnością. Paczki dostarczane są od poniedziałku do piątku od 4-10. Stawka godzinowa i za km do ustalenia.

Oferty od Przewoźników (0)

10 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-06-2016, 22:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-06-07 do 2016-06-30

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-06-30, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 10 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport pożywienia i produktów rolnych jest bardzo restrykcyjną dziedziną transportu ze względu na niebezpieczeństwo związane z nadpsuciem produktów żywnościowych. Przewoźnik podejmujący się transportu żywności ma obowiązek stosować się do norm i posiadać należyte certyfikaty. Transport żywności jest także rygorystyczny ze względu na rozmaitość produktów żywnościowych – pośród nich znajdują się produkty roślinne, suche, płynne itd. Każdy z wymienionych artykułów potrzebuje różnych wymogów przechowywania (na przykład wilgotności). Firmy transportowe przewożące produkty spożywcze zmagają się z presją czasu, koniecznością zorganizowania odpowiedniego sprzętu i kryteriów transportu a także odpowiednim zabezpieczeniem ładunku. W przypadku, gdy zlecamy transport artykułów żywnościowych, firma transportowa powinna posiadać odpowiednie zaświadczenie z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Kosz przewozu żywności i produktów rolnych

    Koszt przewozu pokarmów i produktów rolnych zależy od wielkości, wagi oraz liczby sztuk przewożonych artykułów, jak również od odcinka między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Przykładowo, za transport blisko 100 kilogramów bobu na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 złotych. Za przewóz 500 kg kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków wydano 500 PLN. Przewóz 6 palet lodów z Namysłowa do Wrocławia kosztował 350 złotych. Za transport 20 palet produktów mrożonych z miejscowości Ryki do Słupska zapłacono 2800 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków, Tyniecka

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny