(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2016-11-24 09:29

Poszukiwany transport Tomaszów Mazowiecki - Norwegia

(Nr 1444132)
Poszukiwany transport Tomaszów Mazowiecki -  Norwegia

Długość [m]:

4,20

Szerokość [m]:

2,30

Wysokość [m]:

2,90

Waga w kg:

1350.00

Budżet zlecenia [zł]:

4000/5000

Dystans: 1582.20 km

Informacje dodatkowe:

Długość - 4,20 + 1,25 dyszel. Wysyłamy po 2 lub 3 sztuki przyczep. Budżet podany jest budżetem orientacyjnym i pozostaje do negocjacji. Poszukujemy firmy, która stale jeździ do Norwegii, i ma zapewnione powrotne odbiory stamtąd. Termin będzie znany po negocjacjach z naszym klientem.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep

    W ustaleniu kosztu przewozu naczepy, główne znaczenie mają wielkość, waga, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także termin wykonania przewozu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma także to, czy przyczepa jest poruszająca się (posiada nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych naczep znajdują się naczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za przewóz naczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła orientacyjnie 640 zł (co umożliwiło oszczędność blisko 463 PLN w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła w przybliżeniu 450 złotych (co daje oszczędność blisko 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 km) koszt transportu wyniósł szacunkowo 300 zł.

    Czynnikami, mającymi wpływ na cenę przewozu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych naczep czyli: długość drogi, wymiary, waga i uszkodzenia naczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe rozważają przyczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest często niższa.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Norwegia, Oslo

Termin elastyczny