(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-01 13:40

Poszukuję całego busa na przeprowadzkę: meble i rzeczy osobiste z jednego pokoju i kuchni

(Nr 2249463)
Poszukuję całego busa na przeprowadzkę: meble i rzeczy osobiste z jednego pokoju i kuchni

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

5100

Dystans: 1855.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     Na początek warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pakunków, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast małe meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Blanchardstown, D15 YA32, Irlandia

15 lut 2018

Adres i termin dostawy

Brzeźno, 66-433, Polska

Termin elastyczny