(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-28 22:45

Potrzeba przewieść drabinę z Kościana do Płocka

(Nr 1467402)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

0,2

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 266.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

190 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 11:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-22, 23:59

Opis oferty:

Drabina musi być zabezpieczona do transportu.

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości:

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 08:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Później wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kościan

Od 30 lis 2016 do 3 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Płock

Od 30 lis 2016 do 5 gru 2016