(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Potrzebne auto z 5 metrowa kipa do przewozu elementów stalowych (Nr 4869974)

Potrzebne auto z 5 metrowa kipa do przewozu elementów stalowych

Długość [m]:

4.8

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 304.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz

Od 12 sie 2019 do 13 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Ełk

Od 12 sie 2019 do 13 sie 2019


Transport innych ładunków

Przewóz innych ładunków

Koszt transportu pozostałych ładunków bywa zależny od rozmiaru towaru, daty transportu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią podłoże, na którym ustawia się nieduże przedmioty lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj transportuje się meble, paczki, artykuły budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna jak również produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zapełnia tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków płynnych lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Inne towary – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.