(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-27 22:03

Potrzebuje przewiesc 12 samochodow

(Nr 2326872)
Potrzebuje przewiesc 12 samochodow

Marka i model:

Jeep ,zafira ,land rover, mondeo,mondeo,hailax,c4,mazda mpv bmw e46,transit,transit,transit,iveco

Waga w kg (łączna):

20000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 475.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się najczęściej, jeżeli zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przeworsk, Polska

Termin elastyczny