(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

potrzebuję przewieźć komodę, biurko, materac i kilka toreb (Nr 1339222)

potrzebuję przewieźć komodę, biurko, materac i kilka toreb

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

140

Dystans: 5.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław, Czarnieckiego , 9

Od 3 lis 2016 do 4 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław, Łukasiewicza, 11

Od 3 lis 2016 do 4 lis 2016


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pudeł, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego mienia.