(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-04-30 17:43

Pr

(Nr 2647700)
Pr

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

1230.00

Dystans: 1751.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Podczas przewożenia takiego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie przewozu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz deklarację, czy przyczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je solidnie przytwierdzić tak, aby podczas transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

    Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu tańszego transportu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Wisbech, Wielka Brytania

2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Tomaszów Mazowiecki, 97-200, Polska

Termin elastyczny