(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-27 18:19

prace na płótnie

(Nr 2119251)
prace na płótnie

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

140

Waga w kg (łączna):

13.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 631.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Legnica, Polska

31 paź 2017