(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-11-29 16:41

Pralka

(Nr 1471542)
Pralka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 355.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 21:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-15

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla przesyłki o wymiarach max 100x60x60 cm i wadze DO 60 kg. Za zabezpieczenie odpowiada nadawca. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: sprzęty elektryczne większych formatów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o należyte zabezpieczenie artykułu. W momencie, gdy chcesz przewieźć wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyjąć oraz zapakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki wypada zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i kartony – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, masy i działania produktu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Gniezno

Od 30 lis 2016 do 1 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Glubczyce, 48-100

Od 2 gru 2016 do 3 gru 2016