(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 07:42

Pralka

(Nr 1873142)
Pralka

Długość [m]:

0,85

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg:

45.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 551.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

230 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 10:50

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek środa/czwartek, dostawa piatek

Cena (zawiera VAT): 230 zł

Wiadomości: (1)

Marcin F. (Zleceniodawca)
27-06-2017, 11:08
Witam.pralka nie jest na palecie,czy kierowca bedzie ja w stanie zabrac z garazu z domu jednorodzinnego i wstawic za brame tez w domu jednorodzinnym?

499 zł

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 09:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-01 do 2017-07-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Jeśli termin załadunku Państwu odpowiada zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 499 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia i konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. wilgotną gąbką. Potem należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Warta, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łuków, 21-400, Polska

Termin elastyczny