(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-12-27 12:47

Pralka

(Nr 2243505)
Pralka

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1867.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: produkty elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Jeżeli zlecasz przewóz sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. W momencie, kiedy chcesz przetransportować sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada zdemontować i popakować osobno. W momencie przewozu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, wagi oraz stanu technicznego wyposażenia AGD. Innym bodźcem wpływającym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 zł. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Southampton, SO14, Wielka Brytania

Termin elastyczny