(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-25 13:48

Pralka

(Nr 2320016)
Pralka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

84

Waga w kg (łączna):

59.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 193.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: sprzęty elektryczne dużych formatów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Kiedy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W momencie, kiedy planujesz przewieźć produkty AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, wypada wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD wypada zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, masy oraz działania wyposażenia AGD. Kolejnym bodźcem oddziaływującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

26 sty 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

30 sty 2018