(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-25 21:50

pralka (Nr 2751516)

pralka

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 303.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: sprzęty elektryczne większych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Jeżeli zamawiasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o odpowiednie zabezpieczenie produktu. W sytuacji, kiedy musisz przetransportować urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki należy rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, wypada wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki chronimy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, masy oraz uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym elementem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Jana Stanisławskiego, Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny