(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pralka (Nr 3418565)

Długość [m]:

0.54

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

70

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 451.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Pruszcz Gdański

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: produkty elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

Jeżeli zamawiasz przewóz produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o odpowiednie osłonięcie sprzętu. W momencie, gdy chcesz przetransportować wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną uwagę, aby ustrzec się uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

Lodówki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się zdemontować oraz popakować oddzielnie. W momencie transportu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a rogi lodówki chronimy styropianem. Artykuły wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru i działania produktu AGD. Innym czynnikiem oddziaływującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 zł.