(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pralka (Nr 6071638)

Pralka

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.82

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 6.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na 2 typy: artykuły elektryczne dużych formatów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

Kiedy zlecasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyjąć i popakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a rogi lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, wagi i działania urządzenia AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 złotych. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.