(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pralka (Nr 7559370)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pralka
Wpisane wymiary
64 x 60 x 85 cm
Wpisana waga
71 kg
1
Łączna waga:
71 kg
Dystans
18 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 11 mar 2021 do 18 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Pruszków

Od 11 mar 2021 do 19 mar 2021


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: produkty elektryczne większych formatów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

Kiedy zlecasz transport produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o należyte zabezpieczenie urządzenia. W przypadku, gdy planujesz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

Lodówki trzeba rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć i spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz pudełka – a kanty pralki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, masy i działania wyposażenia AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 złotych. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.