(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pralka (Nr 7990223)

Pralka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pralka
Wpisane wymiary
40 x 60 x 85 cm
Wpisana waga
70 kg
1
Łączna waga:
70 kg
Dystans
90 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Trzcianka

Od 27 sie 2021 do 6 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 27 sie 2021 do 6 wrz 2021


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić 2 gatunki: sprzęty elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

Jeżeli zamawiasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o należyte zabezpieczenie produktu. W momencie, gdy planujesz przewieźć produkty AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po urządzeniu.

Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, powinno się wyjąć oraz zapakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki należy zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Cena transportu AGD zależy szczególnie od wymiarów, masy i działania artykułu AGD. Kolejnym czynnikiem oddziaływującym na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.