(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pralka (Nr 8181501)

Pralka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pralka
60 x 60 x 85 cm *
75 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
75 kg
Dystans
556 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Lubań

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Jasło

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 typy: produkty elektryczne większych gabarytów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu urządzeń AGD

Jeżeli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o stosowne osłonięcie wyposażenia. W sytuacji, gdy chcesz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po sprzęcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, powinno się wyciągnąć oraz popakować odrębnie. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się pozamykać i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie duże takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy szczególnie od wielkości, masy i stanu technicznego urządzenia AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.