(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-24 13:55

pralka Bosch (Nr 2745452)

pralka Bosch

Długość [m]:

59

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

85

Waga w kg (łączna):

70.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 125.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa gatunki: sprzęty elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Gdy zlecasz transport sprzętu AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o stosowne osłonięcie produktu. W przypadku, kiedy planujesz przewieźć sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć i zapakować osobno. W momencie transportu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, wagi i działania sprzętu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt jest odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Wieluń, 98-300, Polska

28 maj 2018