(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pralka i drobne rzeczy (Nr 2076528)

pralka i drobne rzeczy

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

120

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 2195.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Pocklington

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Białobrzegi

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa gatunki: artykuły elektryczne dużych rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Jeżeli zamawiasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W sytuacji, gdy planujesz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, aby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, należy wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W momencie przewozu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD powinno się zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru i sprawności produktu AGD. Innym elementem oddziaływującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.