(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-11-18 08:41

Pralka Miele

(Nr 2162922)
Pralka Miele

Długość [m]:

85

Szerokość [m]:

85

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

99.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

140

Dystans: 486.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty dla domu można podzielić na dwa typy: produkty elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Gdy zamawiasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o odpowiednie osłonięcie urządzenia. W sytuacji, gdy chcesz przewieźć wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, trzeba zdemontować oraz popakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki należy zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD trzeba domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, masy oraz działania produktu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Gubin, 66-620, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny