(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-11-24 19:16

Pralka odgórnie ładowana

(Nr 1447822)
Pralka odgórnie ładowana

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

90

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

180

Dystans: 367.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 10:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-26 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Obsługa profesjonalna firmą kurierską, płatność z góry. Przesyłki ubezpieczone na dowolną kwotę. Nadanie i odbiór w dni robocze. Przesyłki muszą być zapakowane. Nadawca musi posiadać drukarkę aby wydrukować gotowy list na paczkę. Sprzęt musi być na palecie.

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości: (4)

Olanta
26-11-2016, 16:49
Witam ponownie,czy może pan odebrać paczkę 30,i jaki będzie termin dostawy?
paczkazplusem
26-11-2016, 18:59
Witam. Tak kurier moze odebrac palete 30stego. Termin dostawy to 1-2 dni robocze. Przy załadunku musi być pokoc dla kuriera. Paleta musi byc na parterze np przed domek czy blokiem. Kurier nie znosi jej np po schodach
Olanta
26-11-2016, 20:54
Zależy mi by przesylka dotarla w czwartek,ponieważ osoba która będzie ją odbierała zjeżdża w piątek do domu,(do niedzieli)Chyba że kolejny termin ustalimy na początku tygodnia?
paczkazplusem
26-11-2016, 21:11
Moze dotrzec na czwartek ale czas przewidziany na tego typu paczki to zawsze 1-2 dni robocze.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa gatunki: artykuły elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

    Jeżeli zlecasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, żeby ustrzec się uszkodzeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki wypada odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się wyjąć oraz zapakować odrębnie. W przypadku transportu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty pralki chronimy styropianem. Urządzenia wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, masy i sprawności produktu AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 zł. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Lubliniec, 42-700, Wilniewczyca, 2B/11

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, 85-733, Skłodowskiej Curie, 37/160

Termin elastyczny