(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pralka, zmywarka, dwa rowery, łóżko (złożone), materac i kartony (Nr 5986295) Clicktrans.pl pomaga w organizacji transportu lub przeprowadzki

Pralka, zmywarka, dwa rowery, łóżko (złożone), materac i kartony

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 65.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

25 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Sosnowiec

25 kwi 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego majątku.