(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pralka zmywarka dzwi wewnętrzne piekarnik płyta gazowa mikrofalówka (Nr 5682462)

Pralka zmywarka dzwi wewnętrzne piekarnik płyta gazowa mikrofalówka

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

350

Liczba sztuk:

8

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2550.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Opole

Od 3 lut 2020 do 7 lut 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Calpe

Od 10 lut 2020 do 16 lut 2020


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: artykuły elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

Kiedy zlecasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W przypadku, kiedy musisz przewieźć wyposażenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną ostrożność, aby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po sprzęcie.

Lodówki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyciągnąć oraz zapakować osobno. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a rogi lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, masy i uszkodzenia produktu AGD. Innym elementem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 zł. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.