(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pralke, suszarke, narzedzia... ksiazki, ubrania, nieduze meble, materac, donice z kwiatami, samochod (Nr 4712080)

Pralke, suszarke, narzedzia... ksiazki, ubrania, nieduze meble, materac, donice z kwiatami, samochod

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1299.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Région De Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Berchem-Sainte-Agathe - Sint-Agatha-Berchem

1 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

2 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego dobytku.