(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-25 06:47

prasa class 380

(Nr 2112858)
prasa class 380

Marka i model:

claas 380

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

3000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1410.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4780 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2017, 23:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-17 do 2017-12-01

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4780 zł

Wiadomości:

4790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 16:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-25 do 2017-10-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów rolniczych nierzadko jest transportem o dużych rozmiarach. Do maszyn rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Duże maszyny rolnicze urządzeniami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mają prawa zwyczajnie przemieszczać się po jezdniach, ze względu na fakt, że ich wymiar przekracza możliwe gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak i w Unii Europejskiej. Komplikację stanowić może również nacisk osi urządzeń rolniczych, jaki przekracza standardy możliwe dla większej części tras.

Jak transportuje się maszyny uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów rolniczych nierzadko stosuje się przyczepy typu jumbo lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń rolniczych powinni posiadać należycie przysposobionymi lawetami, które są w stanie przewieźć ciągniki uprawne ważące do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również mieć właściwe uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, gdy pojazd przekracza dozwolone standardy gabarytami lub wagą, konieczne jest uzyskanie odpowiedniego pozwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena przewozu urządzeń rolniczych

    Cena transportu urządzenia rolniczego jest związana od wielkości, ciężaru i sprawności urządzenia. Na koszt transportu wpływa jeszcze długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być również czas przewozu.

Adres i termin nadania

28160 Yèvres, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny