(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-22 11:31

Praska intrligatorska

(Nr 2171646)
Praska intrligatorska

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

130

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1324.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna odpowiednio osłonić sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, zadraśnięć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie uzależniona zazwyczaj od wielkości jak i wagi maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do punktu wyładunku. Na co dzień transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych uprawień jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za jeden kilometr na trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK cena wyniesie blisko 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Berno, Szwajcaria

24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

7 gru 2017