(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-28 19:42

preprowadzka

(Nr 1878170)
preprowadzka

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 191.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebujemy duży samochód 8-10 m długości na duża ilośc mebli i pudeł.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawniezaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego mienia.


Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Kowal, Polska

Termin elastyczny