(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-28 19:42

preprowadzka

(Nr 1878170)
preprowadzka

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 191.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebujemy duży samochód 8-10 m długości na duża ilośc mebli i pudeł.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Kowal, Polska

Termin elastyczny