(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-29 10:00

profile okienne 6m

(Nr 2330372)
profile okienne 6m

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

stojaki metalowe

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 160.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować parę istotnych problemów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, należałoby określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Gdy chcemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych świadectw, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Gołdap, 19-500, Polska

30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Dobre Miasto, 11-040, Polska

31 sty 2018