Promotionmaterial (Nr 7997697)

Promotionmaterial
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Promotionmaterial
120 x 50 x 50 cm
150 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
150 kg
Dystans
2558 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

21 paź 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Αρχαιολογικό Μουσείο Μεσσηνίας, Mpournias

24 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę zasadniczych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, należałoby ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy otwarta naczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych papierów, w dodatku w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich wymogów, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych cen.