(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-01 21:16

Proszę o transport 1 roweru

(Nr 1762782)

Waga w kg:

19.00

Dystans: 332.00 km

Informacje dodatkowe:

Mam zamiar kupić rower miejsko-trekingowy. W związku z powyższym potrzebuję transport. Rozmiar ramy okolo 23cali, koła 28cali-raczej duży.

Oferty od Przewoźników (0)

155 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2017, 20:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-05 do 2017-06-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Pełne ubezpieczenie towaru, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do wydrukowania listu przewozowego oraz zapakowania przesyłki do transportu.

Cena (zawiera VAT): 155 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie kupić taki karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić i zdjąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej ulokować w osobnych, małych kartonach lub osłonić kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Dobre-Wieś, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żagań, Polska

Termin elastyczny