(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-01 21:16

Proszę o transport 1 roweru

(Nr 1762782)

Waga w kg:

19.00

Dystans: 332.00 km

Informacje dodatkowe:

Mam zamiar kupić rower miejsko-trekingowy. W związku z powyższym potrzebuję transport. Rozmiar ramy okolo 23cali, koła 28cali-raczej duży.

Oferty od Przewoźników (0)

155 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2017, 20:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-05 do 2017-06-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Pełne ubezpieczenie towaru, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do wydrukowania listu przewozowego oraz zapakowania przesyłki do transportu.

Cena (zawiera VAT): 155 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę przewozu jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić właściwy karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome elementypedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej ułożyć w oddzielnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć fragmentami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się osłonić papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 . Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Dobre-Wieś, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żagań, Polska

Termin elastyczny