(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

przedmioty osobiste (Nr 5259762)

przedmioty osobiste

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Dystans: 2203.00 km

Adres i termin nadania

Rosja, Moskwa, Moskwa

Od 24 paź 2019 do 7 lis 2019

Adres i termin dostawy

Serbia, Belgrad, Belgrad

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.