(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-22 13:23

Przepowadzka z dwupokojowego apartamentu. Biurko, materac, szafka i kilka kartonów i worków

(Nr 2404812)
Przepowadzka z dwupokojowego apartamentu. Biurko, materac, szafka i kilka kartonów i worków

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 48.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Youghal, P36 F704, Irlandia

2 mar 2018

Adres i termin dostawy

Cork, T12 PR83, Irlandia

Termin elastyczny