(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-22 13:23

Przepowadzka z dwupokojowego apartamentu. Biurko, materac, szafka i kilka kartonów i worków

(Nr 2404812)
Przepowadzka z dwupokojowego apartamentu. Biurko, materac, szafka i kilka kartonów i worków

Waga w kg:

300.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 48.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Youghal, County Cork, Irlandia

2 mar 2018

Adres i termin dostawy

Cork City, County Cork, Irlandia

Termin elastyczny