(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-23 12:52

Przeprowadzamy sie do Polski wiec chcemy przewiesc nasze rzeczy w kartonach,

(Nr 3000340)
Przeprowadzamy sie do Polski wiec chcemy przewiesc nasze rzeczy w kartonach,

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1767.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Castiglione della Pescaia, 58043, Włochy

Od 24 lip 2018 do 1 sie 2018

Adres i termin dostawy

Świedziebnia, 87-335, Polska

Termin elastyczny