(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-01 18:49

przeprowadzka

(Nr 2249760)
przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 3321.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 26 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Lizbona, Portugalia

Termin elastyczny