(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-02 16:51

przeprowadzka

(Nr 2251401)
przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1967.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

     Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 6 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Nantes, 44000;44100;442, Francja

Termin elastyczny