(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-22 19:34

Przeprowadzka

(Nr 2406152)
Przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

6

Budżet zlecenia [zł]:

9000

Dystans: 1080.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę pakunków, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny