(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-27 13:52

przeprowadzka (Nr 2638140)

przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1614.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Stoke-on-Trent, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrzeszczyna, 64-730, Polska

Termin elastyczny